Moje konto Moje konto
 •  

   

 •  

   

 •  

   

  https://www.e-rykowisko.pl/
 •  

   

  https://www.e-rykowisko.pl/

Luneta Levenhuk Blaze 90

995.95
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 2 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w 48 godzin

Numer katalogowy: 67946

Waga: 2,48 kg

Wymiar: 56.0×20.0×14.5 cm

Opis produktu Luneta Levenhuk Blaze 90

Dzięki lunecie Levenhuk Blaze 90 duże odległości wydają się mniejsze! Luneta charakteryzuje się dużym zakresem powiększenia od 30x do 90x – wystarcza do obserwowania szczegółów bardzo odległych obiektów. Potężna, 90-milimetrowa soczewka obiektywowa zbiera więcej światła, dzięki czemu zapewnia jasny obraz nawet przy słabym świetle. Znakomite właściwości optyczne przy kompaktowej konstrukcji – możesz z łatwością zabrać ten przyrząd na wycieczkę. Luneta Levenhuk Blaze 90 pozwoli Ci na obserwację każdego szczegółu otoczenia!

Układ optyczny jest wykonany z wysokiej jakości szkła BK-7. Zarówno pryzmaty, jak i soczewki są pokryte specjalną antyodblaskową powłoką, która ogranicza straty światła wewnątrz przyrządu i odblaski. Soczewka obiektywowa o dużej aperturze umożliwia obserwację nie tylko bardzo odległych obiektów na ziemi. Pozwala również na prowadzenie podstawowych obserwacji astronomicznych. Luneta Levenhuk Blaze 90 zapewnia jasny, wyraźny i ostry obraz o naturalnych kolorach.

Jedną z zalet tej lunety jest przemyślana konstrukcja. Okular wyposażony jest w miękką gumową muszlę oczną, która chroni przed bocznymi odblaskami i zapewnia dodatkowy komfort podczas obserwacji. Wytrzymała obudowa jest całkowicie wodoszczelna. Zestaw zawiera również poręczny futerał do przechowywania i transportu. Futerał chroni przyrząd przed wilgocią, pyłem i brudem. Nie musisz ściągać całego futerału do obserwacji, wystarczy go rozsunąć – jest to szczególnie przydatne w trudnych warunkach pogodowych lub polowych.

Obserwacje przy dużych powiększeniach wymagają większej stabilności zapewniającej maksymalną ostrość i wyrazistość obrazu. Z tego powodu luneta Levenhuk Blaze 90 dostarczana jest z metalowym statywem stołowym.

Zawartość zestawu:

 • Luneta
 • Metalowy statyw stołowy
 • Ściereczka do czyszczenia
 • Futerał do transportowania i przechowywania
 • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: