Moje konto Moje konto
 •  

   

 •  

   

 •  

   

  https://www.e-rykowisko.pl/
 •  

   

  https://www.e-rykowisko.pl/

Luneta Levenhuk Blaze 90 PLUS

1375.95
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 2 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w 48 godzin

Numer katalogowy: 67744

Waga: 2,64 kg

Wymiar: 56.0×20.0×14.5 cm

Opis produktu Luneta Levenhuk Blaze 90 PLUS

Luneta Levenhuk Blaze 90 PLUS zaprojektowana jest dla tych, którzy chcą zbadać każdy szczegół. Zaawansowany, w pełni pokryty powłoką układ optyczny zapewnia wyraźny obraz, podczas gdy duże powiększenie (nawet do 75x!) pozwala na obserwację bardzo odległych obiektów. Potężny obiektyw zbiera dużo światła, dzięki czemu luneta sprawdza się podczas prowadzenia obserwacji nocnych oraz w trakcie podstawowych obserwacji astronomicznych. Wodoszczelna obudowa sprawia, że luneta jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe – obraz pozostanie wyraźny nawet we mgle czy podczas deszczu. Dodatkowo model ten cechuje lekka i kompaktowa konstrukcja, pozwalająca zabrać lunetę Levenhuk Blaze 90 PLUS na biwak lub wycieczkę.

Zarówno pryzmaty, jak i soczewki wykonane są ze szkła BK-7 i pokryte powłoką antyodblaskową, dzięki czemu straty światła wewnątrz przyrządu zostają wyeliminowane. Pryzmaty pokryte są srebrną powłoką, a soczewki niebieską. Duża soczewka obiektywowa pozwala lunecie skupiać dużo światła. Luneta Levenhuk Blaze 90 PLUS jest dostarczana wraz z profesjonalnym, wymiennym, metalowym okularem. W rezultacie obraz zawsze jest jasny, wyraźny i ostry i posiada żywe, realistyczne kolory. Obudowa wypełniona azotem zapobiega zaparowaniu układu optycznego w warunkach wysokiej wilgotności.

Kolejną zaletą lunety Levenhuk Blaze 90 PLUS jest jej ergonomiczna konstrukcja. Okular wyposażony jest w miękką, gumową muszę oczną, która zwiększa komfort podczas obserwacji i blokuje światło padające z boku. Duże oddalenie źrenicy wyjściowej szczególnie docenią osoby noszące okulary.

Lekka i solidna obudowa lunety Levenhuk Blaze 90 PLUS jest odporna na wstrząsy mechaniczne. Pył, zanieczyszczenia i wilgoć nie dostają się do wnętrza hermetycznej lunety. Specjalny futerał znajdujący się w zestawie chroni lunetę nie tylko podczas przechowywania, lecz również podczas prowadzenia obserwacji – nie trzeba ściągać futerału w całości, wystarczy go rozsunąć. Futerał sprawdza się w szczególności w niekorzystnych warunkach pogodowych lub podczas obserwacji w plenerze. Zestaw zawiera także stabilny metalowy statyw stołowy. Pomaga on uniknąć wstrząsów i zapewnia lunecie stabilność, dzięki czemu jakość obrazu jest doskonała nawet podczas długich obserwacji. Luneta Levenhuk Blaze 90 PLUS gwarantuje wysokiej jakości obraz w każdych warunkach!

Zawartość zestawu:

 • Luneta
 • Metalowy statyw stołowy
 • Ściereczka do czyszczenia
 • Futerał do transportowania i przechowywania
 • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: