Moje konto Moje konto
 •  

   

 •  

   

 •  

   

  https://www.e-rykowisko.pl/
 •  

   

  https://www.e-rykowisko.pl/

Luneta Levenhuk Blaze 100 PLUS

1685.95
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 2 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w 48 godzin

Numer katalogowy: 67745

Waga: 3,40 kg

Wymiar: 56.0×20.0×14.5 cm

Opis produktu Luneta Levenhuk Blaze 100 PLUS

Luneta Levenhuk Blaze 100 PLUS to najwyższy model z serii Levenhuk Blaze PLUS. Znakomity układ optyczny, duży zakres powiększeń, wyważone proporcje i doskonałe właściwości optyczne – idealne rozwiązanie, jeśli poszukujesz przyrządu do obserwacji bardzo odległych obiektów. Duży obiektyw zbiera dużo światła, zapewniając doskonałą widoczność nie tylko za dnia, ale również w nocy. Duża apertura przyrządu pozwala również wykorzystać lunetę do podstawowych obserwacji astronomicznych! Luneta jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe – obraz pozostanie wyraźny nawet we mgle, deszczu, czy śniegu. Niezależnie od warunków pogodowych, dzięki lunecie Levenhuk Blaze 100 PLUS nie ominie Cię żaden szczegół!

Pryzmaty i soczewki są wykonane z wysokiej jakości szkła BK-7. W celu ograniczenia strat światła wewnątrz lunety wszystkie powierzchnie optyczne są w pełni pokryte powłoką. Pryzmaty pokryte są srebrną powłoką, a soczewki niebieską. Luneta dostarczana jest z profesjonalnym, wymiennym, metalowym okularem zapewniającym jasny, wyraźny i szczegółowy obraz o poprawnym odwzorowaniu kolorów. Dzięki wypełnieniu obudowy azotem elementy optyczne nie ulegają zamgleniu nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Doświadczeni użytkownicy zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest ergonomia w przyrządzie optycznym. Każdy element lunety Levenhuk Blaze 100 PLUS został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Ten model posiada ukośnie mocowany okular umożliwiający prowadzenie obserwacji w najbardziej optymalnej pozycji. Miękka, gumowa muszla oczna zabezpiecza przed światłem padającym z boku. Duże oddalenie źrenicy wyjściowej pozwala na wygodne korzystanie również osobom noszącym okulary.

Obudowa lunety Levenhuk Blaze 100 PLUS jest stabilna i odporna na wstrząsy. Przyrząd jest hermetyczny, więc pył, zanieczyszczenia ani wilgoć nie dostają się do środka. Specjalny futerał dołączany do zestawu zapewnia dodatkową ochronę. Szczególną cechą tego futerału jest to, że nie trzeba zdejmować go w całości, aby rozpocząć obserwację – wystarczy go rozsunąć! Futerał pozwala utrzymać przyrząd w czystości nawet w niekorzystnych warunkach polowych. Ponieważ luneta zapewnia duże powiększenie, nawet najmniejszy wstrząs ma wpływ na jakość obrazu. Aby temu zapobiec, do zestawu dołączony jest stabilny, metalowy statyw stołowy. Luneta Levenhuk Blaze 100 PLUS zawsze gwarantuje najlepszy obraz!

Zawartość zestawu:

 • Luneta
 • Metalowy statyw stołowy
 • Ściereczka do czyszczenia
 • Futerał do transportowania i przechowywania
 • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: