Moje konto Moje konto

Bezpieczeństwo zakupów

W trosce o Państwa bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji zakupu i poufność Państwa danych, przed rozpoczęciem zakupów sugerujemy zawsze założenie w naszym sklepie własnego indywidualnego konta. Dzięki któremu uzyskają państwo robaty na towary w naszym sklepie.
Wszystkie dane naszych klientów, które podawane są podczas wypełniania formularza zamówienia przetwarzane są zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych" z 29.08.1997 r. i wykorzystywane są jedynie na potrzeby realizacji Państwa zamówienia.Odwiedzając sklep pozostajecie Państwo anonimowi do czasu, aż zdecydujecie się ujawnić swoje dane, dokonując zamówienia i wypełniając formularz. Do tego momentu gromadzone są wyłącznie standardowe dane z logów serwera takie jak nr IP Twojego komputera, data i czas odwiedzin, skąd przybywasz i jakie towary/grupy towarów oglądasz.Wszystkie dane jakie gromadzimy o Kliencie, to tylko te, które zostały podane w czasie Państwa pierwszej rejestracji. Zawsze istnieje możliwość obejrzenia i ewentualnej zmiany danych po logowaniu się w naszym sklepie.
Państwa dane są bezpieczne !
Wykorzystujemy najbezpieczniejsze mechanizmy ochrony przekazywania danych (danych osobowych i firmowych ), jakie są w tej chwili dostępne.

 

Płatności internetowe zabezpieczone są stosowanym przez nas protokołem SSL.


W każdym momencie mogą Państwo usunąć swoje dane podane przy rejestracji, prosimy wówczas napisać do nas mail na adres: kontakt@e-rykowisko.pl  i podać w liście swój login oraz hasło z dopiskiem „ usunąć dane „