Moje konto Moje konto

Dostępność produktów i czas realizacji wysyłki

Przy każdym produkcie w sklepie internetowym Rykowisko znajdziesz informację dotyczącą jego dostępności oraz czasu wysyłki z magazynu. Pamiętaj, że do tej daty trzeba dodać czas dostawy.

Czas wysyłki oferowanych przez nas produktów zależy od stanu magazynowego i wynosi maksymalnie 7 dni roboczych.

Termin dostarczenia zamówienia do Klienta = przewidywana data wysyłki (wyliczana na podstawie czasu dostępności produktów) + czas dostawy (pocztą lub kurierem).

Kilka ważnych informacji dotyczących realizacji zamówienia:

  1. Przy każdym produkcie jest informacja o czasie, który potrzebujemy na skompletowanie produktu. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera towary z różnymi czasami realizacji, o dacie wysyłki paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.
  2. Wszystkie terminy są wyliczone w oparciu o dni robocze. Do terminu realizacji zamówienia należy doliczyć czas potrzebny na doręczenie przesyłki.
  3. Czas realizacji zamówienia, to czas upływający od złożenia zamówienia do momentu jego wysłania z magazynu.
  4. Dla zamówień opłacanych "z góry" (przelewy 24, PayU, PayByNet, PayPal, dotpay, karty kredytowe) czas realizacji zamówienia liczy się od momentu, gdy otrzymamy potwierdzenie płatności.
  5. O wysyłce Twojego zamówienia informujemy Cię mailem. Status swojego zamówienia możesz sprawdzić po zalogowaniu się na stronie www.e-rykowisko.pl w zakładce "Profil".

W przypadku gdy nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia w czasie określonym jako przewidywana data wysyłki, wyślemy wiadomość z informacją o zaistniałym opóźnieniu. W takim przypadku prosimy o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania wobec zamówienia. Możesz podzielić je na kilka wysyłek lub anulować.